Vážený pane Staňku,

s ohledem na to, že na stránkách OSMA (www.osma1997.cz) jsou dle mého názoru zveřejňovány nepravdivé informace nejenom o mě, ale i dalších akcionářích, viz například příspěvek z 4.12.2015, žádám tímto o sdělení informace, kdo je autorem příspěvků na těchto stránkách, aby bylo možné požádat autora o zdržení se zveřejňování obdobných informací a o opravu, případně omluvu.

Mail zasílám Vám, s ohledem na to, že rubrika "Kontakty" je nadále "ve výstavbě" a že vlastníkem domény www.osma1997.cz je Ochanné sdružení malých akcionářů, s kontaktem na Vás, viz https://whois.smartweb.cz/object/osma1997.cz/ , takže jste za obsah odpovědný.

Tento mail posílám i předsedovi představenstva společnosti Zoner software, a.s., panu M.Behrovi, přes níž jsou stránky www.osma1997.cz registrovány/provozovány. Dovoluji si tímto požádat o poskytnutí součinnosti ohledně autorství příspěvků na stránkách www.osma1997.cz a k tomu, aby tyto stránky nebyly zneužívány k zveřejňování pomluv či hanobení akcionářů, či dalších osob.

Děkuji předem a přeji pěkné dny.

V Brně, dne 14.12.2015, RNDr. Petr Kaňovský