1 | Kreisinger Jan | AK Kroměříž | 0:34:59 | ||
2 | Frei Martin | AK Kroměříž | 0:35:07 | ||
3 | Štefko Robert | AK Kroměříž | 0:35:19 | ||
4 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 0:35:34 | ||
5 | Bajza Jakub | AK Kroměříž | 0:36:10 | ||
6 | Blaha Tomáš | AK Kroměříž | 0:36:33 | ||
7 | Voják Jiří | Mílaři Domažlice | 0:36:56 | ||
8 | Pechek Petr | TJ Maratonstav Úpice | 0:37:20 | ||
9 | Kunst Michal | SK Nové Město nad Metují | 0:37:30 | ||
10 | Kořán Jakub | TJ Klatovy | 0:37:49 | ||
11 | Fejfar Ondřej | TJ Dvůr Králové nad Labem | 0:37:52 | ||
12 | Novotný Viktor | Fenix Jeseník | 0:38:10 | ||
13 | Berka Martin | Kozákov | 0:38:17 | ||
14 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 0:38:23 | ||
15 | Hanyš Zbyněk | ISCAREX Česká Třebová | 0:38:30 | ||
16 | Titěra Jan | ŠAK SG Jablonec nad Nisou | 0:38:37 | ||
17 | Janata Milan | TJ Maratonstav Úpice | 0:38:56 | ||
18 | Rypl Miroslav | PSK Olymp Praha | 0:38:57 | ||
19 | Frühauf Petr | PSK Olymp Praha | 0:39:09 | ||
20 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 0:39:15 | ||
21 | Tejchman Jakub | PSK Olymp Praha | 0:39:24 | ||
22 | Šantejský Michal | SAC Špindlerův Mlýn | 0:39:28 | ||
23 | Šmerda Tomáš | Fenix Jeseník | 0:39:31 | ||
24 | Ježek Přemysl | AC Slovan Liberec, o.s. | 0:39:41 | ||
25 | Voják Martin | Mílaři Domažlice | 0:39:42 | ||
26 | Jančík Bořek | Svartes Hořice | 0:39:45 | ||
27 | Ondrášek Pavel | TJ Šumperk | 0:40:00 | ||
28 | Berka Radim | Kozákov | 0:40:03 | ||
29 | Beshir Ervin | SK Zdice | 0:40:10 | ||
30 | Havelka Jan | TJ Maratonstav Úpice | 0:40:38 | ||
31 | Čech Jan | AC Syner Turnov | 0:40:40 | ||
32 | Schejbal Oldřich | AK Olymp Brno | 0:40:44 | ||
33 | Herda Jan | Mytreneek | 0:40:46 | ||
34 | Galandák Michal | Krkonoše Vrchlabí | 0:40:52 | ||
35 | Sokol Jan | TJ Sokolov | 0:41:05 | ||
36 | Jiřička Jaroslav | Dolní Kalná | 0:41:13 | ||
37 | Šesták Karel | X-AIR Ostrava | 0:41:21 | ||
38 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 0:41:25 | ||
39 | Holub Miroslav | SK Nové Město nad Metují | 0:41:26 | ||
40 | Kolínek František | AK Perná | 0:41:28 | ||
41 | Lajtkep Petr | AC Slovan Liberec, o.s. | 0:41:31 | ||
42 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 0:41:33 | ||
43 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 0:41:41 | ||
44 | Vavruška Jiří | Brno | 0:41:46 | ||
45 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 0:41:47 | ||
46 | Pavlík Vít | Galaxi Team | 0:41:48 | ||
47 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 0:41:55 | ||
48 | Bařinová Martina | AK Olymp Brno | 0:42:04 | ||
49 | Oberlander Jan | Sokol Senohraby | 0:42:07 | ||
50 | Bolehovský Pavel | LOKO Trutnov | 0:42:20 | ||
51 | Flegl Vlastimil | Vrchlabí | 0:42:29 | ||
52 | Nekuža Miloš | AC Tepo Kladno | 0:42:37 | ||
53 | Šmíd Petr | Loučná 956 | 0:42:50 | ||
54 | Gregorová Kamila | AC Tepo Kladno | 0:43:02 | ||
55 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 0:43:05 | ||
56 | Kirsch Petr | AK Most | 0:43:09 | ||
57 | Jokel Lubomír | Palestra Praha | 0:43:18 | ||
58 | Krejsa Tomáš | Renovak Rensport | 0:43:23 | ||
59 | Šimůnek Jaromír | SKP Jablonec nad Nisou | 0:43:27 | ||
60 | Pomikálek Josef | Stochov | 0:43:31 | ||
61 | Poborská Helena | PSK Olymp Praha | 0:43:37 | ||
62 | Beshirová Carmen | SK Zdice | 0:43:43 | ||
63 | Koudelka Jiří | MT Bike Chvojkovice-Brod | 0:43:47 | ||
64 | Vaněk Petr | AC Praha | 0:43:52 | ||
65 | Kubena Šimon | HSK Brecko | 0:43:54 | ||
66 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 0:43:55 | ||
67 | Papík Roman | AC Česká Lípa | 0:43:58 | ||
68 | Nývltová Eva | AK Olymp Brno | 0:44:09 | ||
69 | Erlebach David | Kunčice nad Labem | 0:44:38 | ||
70 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 0:45:00 | ||
71 | Mráček Pavel | Berfcola | 0:45:03 | ||
72 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 0:45:04 | ||
73 | Krátký Zdeněk | Janské Lázně | 0:45:05 | ||
74 | Němec Jan | Kolín | 0:45:12 | ||
75 | Šplíchal Jan | TJ Starkoč | 0:45:25 | ||
76 | Veselý Pavel | HSK Horní Rokytnice | 0:45:38 | ||
77 | Šrámek Jaromír | KVS Šumperk | 0:45:43 | ||
78 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 0:45:49 | ||
79 | Havlová Pavla | PSK Olymp Praha | 0:45:50 | ||
80 | Vojtěch Tomáš | Janské Lázně | 0:45:54 | ||
81 | Beroušková Kateřina | Mílaři Domažlice | 0:46:18 | ||
82 | Janečková Iva | SKLO Janeček | 0:46:19 | ||
83 | Gombita Josef | Loučná 956 | 0:46:24 | ||
84 | Pospíšil Antonín | TJ Tlučná | 0:46:36 | ||
85 | Flegl Vlastimil | Brtev | 0:46:44 | ||
86 | Veselý Petr | Squash Plzeň | 0:46:50 | ||
87 | Vrága Filip | AK Kroměříž | 0:46:59 | ||
88 | Hamerník Jan | Úvaly | 0:47:00 | ||
89 | Kubešová Petra | ZŠ Jeseniova Praha | 0:47:04 | ||
90 | Čipera Radek | SK Radvanice | 0:47:07 | ||
91 | Žabenský Miroslav | AC Mariánské Lázně, o.s. | 0:47:14 | ||
92 | Barnetová Denisa | ISCAREX Česká Třebová | 0:47:16 | ||
93 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 0:47:21 | ||
94 | Odvárko Michal | Kartouzy Valdice | 0:47:45 | ||
95 | Frapša Michal | TJ Kovo Praha | 0:48:14 | ||
96 | Havlová Petra | Alter Medin | 0:48:17 | ||
97 | Pešinová Jitka | Horní Branná | 0:48:29 | ||
98 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 0:48:33 | ||
99 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 0:48:41 | ||
100 | Vašíček Martin | TJ Maratonstav Úpice | 0:48:46 | ||
101 | Prokop Jan | PSK Olymp-Kerteam | 0:48:53 | ||
102 | Jančařík Petr | AAC Brno | 0:49:05 | ||
103 | Jirka Jan | STAMP Náchod | 0:49:12 | ||
104 | Bříza Vladimír | KRB Chrudim | 0:49:21 | ||
105 | Houska Jindřich | HO Koudel | 0:49:24 | ||
106 | Honců Míla | Spartak Vrchlabí | 0:49:31 | ||
107 | Havránek Ladislav | TJ Liga 100 Praha | 0:49:41 | ||
108 | Lhota Aleš | Pivovar Miletín | 0:49:45 | ||
109 | Nosek Ondřej | Horní Kalná | 0:49:53 | ||
110 | Havránková Daniela | PSK Olymp Praha | 0:49:58 | ||
111 | Balcar Pavel | Sokol SKI Skuhrov nad Bělou | 0:50:04 | ||
112 | Krátká Anna | TJ Svitavy | 0:50:07 | ||
113 | Nečas Josef | Úpice | 0:50:08 | ||
114 | Šulc Luboš | Pavlišov | 0:50:12 | ||
115 | Vavrušková Lucie | Jablonec nad Nisou | 0:50:13 | ||
116 | Kubr Václav | Hvězda Pardubice | 0:50:23 | ||
117 | Horká Ludmila | AC Syner Turnov | 0:50:29 | ||
118 | Řoutil Ladislav | TJ Liga 100 Olomouc | 0:50:38 | ||
119 | Vařeka Karel | Žamberk | 0:50:51 | ||
120 | Rücker Jakub | Machov-Lhota | 0:50:59 | ||
121 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 0:51:03 | ||
122 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 0:51:08 | ||
123 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 0:51:17 | ||
124 | Bajer Marek | Cafe Bajer Pardubice | 0:51:28 | ||
125 | Peteříková Vendula | VSK FTVS Praha | 0:51:31 | ||
126 | Pur Václav | Šumperk | 0:51:38 | ||
127 | Štefek Richard | SKI Skuhrov | 0:51:46 | ||
128 | Kašparec Petr | AC Česká Lípa | 0:51:47 | ||
129 | Valtera Petr | Hradec Králové | 0:51:54 | ||
130 | Škodová Ivana | TJ Maratonstav Úpice | 0:52:02 | ||
131 | Krausová Jaroslava | Glassman Teplice | 0:52:09 | ||
132 | Kaňovský Petr | Brno | 0:52:40 | ||
133 | Mráček Pavel | TJ Sokol Mšeno | 0:52:41 | ||
134 | Hřebíčková Hana | TJ Šumperk | 0:52:51 | ||
135 | Skomorowski Stanisław | SBD Energetik Rybnik | 0:53:01 | ||
136 | Koucká Zuzana | SEBA | 0:53:20 | ||
137 | Kašpar Jan | VSK Elektro Praha | 0:53:23 | ||
138 | Krcháková Alena | AC Moravská Slavia Brno | 0:53:27 | ||
139 | Henclová Radka | SKI Klub Jablonec | 0:53:37 | ||
140 | Králová Michaela | SK Chotěboř | 0:53:41 | ||
141 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 0:53:43 | ||
142 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 0:53:44 | ||
143 | Procházka Václav | Maraton MK Seitl Ostrava | 0:53:48 | ||
144 | Cermanová Alena | SK Doubravice | 0:53:51 | ||
145 | Tržilová Iva | TJ Maratonstav Úpice | 0:53:58 | ||
146 | Jelínek Karel | PSK Olymp Praha | 0:54:00 | ||
147 | Sedlák Jiří | Přelouč | 0:54:04 | ||
148 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 0:54:10 | ||
149 | Navrátilová Lucie | TJ Lokomotiva Trutnov | 0:54:14 | ||
150 | Mikulecká Marcela | Sloupenice | 0:54:26 | ||
151 | Kozák Jan | Vinohradské šlapky | 0:54:58 | ||
152 | Sklenička Petr | BD Kalgarta | 0:55:04 | ||
153 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 0:55:17 | ||
154 | Říha Jaroslav | Tenis Týnec nad Labem | 0:55:31 | ||
155 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 0:55:43 | ||
156 | Procházková Irena | TJ Háje | 0:55:45 | ||
157 | Ottová Radka | TJ Maratonstav Úpice | 0:55:55 | ||
158 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 0:56:00 | ||
159 | Říha Miroslav | Sokol Sadská | 0:56:02 | ||
160 | Gdula Tomáš | Hvězda SKP Pardubice | 0:56:09 | ||
161 | Silný Josef | Trutnov | 0:56:15 | ||
162 | Kožnarová Kristýna | SKI Jilemnice | 0:56:31 | ||
163 | Krhánek Radek | Lázně Bělohrad | 0:56:35 | ||
164 | Čížková Bára | SKI Jilemnice | 0:57:08 | ||
165 | Trojanová Anežka | SKI Jilemnice | 0:57:09 | ||
166 | Řezáč Věroslav | Olomouc | 0:57:14 | ||
167 | Kubrová Dagmar | Hvězda Pardubice | 0:57:24 | ||
168 | Vodička Jan | MK Radslavice | 0:57:52 | ||
169 | Kohout Tomáš | Kooperativa | 0:58:02 | ||
170 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 0:58:17 | ||
171 | Mach Jan | HO Koudel | 0:58:24 | ||
172 | Rücker Oldřich | Bonbon Lhota | 0:58:27 | ||
173 | Vyskočil Jaromír | Sokol Kolín | 0:58:34 | ||
174 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 0:58:41 | ||
175 | Suchanová Pavla | TJ Kovo Praha | 0:58:48 | ||
176 | Bureš Jindřich | TJ Maratonstav Úpice | 0:58:59 | ||
177 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 0:59:11 | ||
178 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 0:59:18 | ||
179 | Tučný Jan | MK Pardubice | 0:59:43 | ||
180 | Grohová Jaroslava | TJ Dvůr Králové nad Labem | 1:00:26 | ||
181 | Bakyta Ján | Unie běhů do vrchu SK | 1:00:32 | ||
182 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 1:00:34 | ||
183 | Lelek Vít | Čolek Team Červený Kostelec | 1:00:37 | ||
184 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 1:00:51 | ||
185 | Vařeka Pavel | Litovel-Orrero | 1:01:13 | ||
186 | Kašová Anna | Barnex Sport | 1:01:27 | ||
187 | Silný Karel | Opava | 1:02:16 | ||
188 | Hruška Milan | Sportovní spolek Radost | 1:02:29 | ||
189 | Hep Pavel | Tenis centrum | 1:02:43 | ||
190 | Svatoň Jiří | SK Čechovina Hořice | 1:02:50 | ||
191 | Čech Karel | KAK Praha | 1:03:11 | ||
192 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 1:03:14 | ||
193 | Šulc Petr | INS Atelier Náchod | 1:03:30 | ||
194 | Mikšovská Petra | Sokol Kolín | 1:04:01 | ||
195 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 1:04:02 | ||
196 | Kašpar Jiří | Šumperk | 1:04:10 | ||
197 | Málek Zdeněk | AVC Praha | 1:04:32 | ||
198 | Svatoň Jiří | SK Čechovka Hořice | 1:05:34 | ||
199 | Culka Václav | Liga Kostelec nad Orlicí | 1:06:26 | ||
200 | Plecháček Jiří | Úpice | 1:06:32 | ||
201 | Mocker František | AC Česká Lípa | 1:07:02 | ||
202 | Řádová Martina | Spartak Vrchlabí | 1:07:38 | ||
203 | Bajer Milan | Cafe Bajer Team | 1:07:55 | ||
204 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 1:08:39 | ||
205 | Friebelová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 1:09:02 | ||
206 | Ježková Gabriela | Letohrad | 1:09:03 | ||
207 | Frýdl Miroslav | Hradec Králové | 1:09:04 | ||
208 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 1:09:36 | ||
209 | Mráčková Dana | TJ Sokol Mšeno | 1:09:49 | ||
210 | Holina Miroslav | Praha Zahradní Město | 1:11:57 | ||
211 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 1:18:44 | ||
212 | Buchar Jan | ATL Elektro Vrchlabí | 1:24:28 | ||
213 | Soukup Jiří | TJ LIGA 100 Hradec Králové | 1:43:45 | ||
214 | Salači Petr | Sokol Opava | 2:15:54 |