Mail poslaný 4.5.2018 předsedovi představenstva RNDr. Maternovi:


Vážený pane předsedo,

na VH 5.4.2018 jsem se ptal na seznam všech akcionářů HPH bez hlasovacích práv, přičemž jste mi odpověď přislíbil zajistit, nikoliv jen na seznam akcionářů, kteří se chtěli zaregistrovat a nebyli připuštěni (Harvard Group). Bylo by možné zajistit doplnění odpovědi?

Dále, na stránkách hphas.cz se objevil zápis z VH 5.4.2018, ale bez příloh, v minulosti byly přílohy zveřejňovány. Bylo by možné zveřejnit i ty přílohy a pokud ne, bylo by možné požádat o zaslání zápisu včetně příloh a pokud ano, jaká by byla cena?

Konečně, mohli byste zajistit aktualizaci dokumentů ve sbírce listin, poslat tam tedy aktuální stanovy, závěrku za rok 2016, případně i za 2017, pokud už existuje, a výroční zprávy za tyto roky?

Děkuji předem za jakoukoliv odpověď.

S pozdravem Petr Kaňovský, akcionář a zástupce akcionářů HPH
Odpověď z 10.5.2018:


Dobrý den, pane Kaňovský,

k seznamu akcionářů, kteří neměli na poslední VH možnost hlasovat. Jednalo se o kyperské společnosti, které nenahlásily jednání ve shodě. Kromě Harvard group, a.s. žádná o účast na VH ani neusilovala.

Zápis je opravdu stále bez příloh, z důvodu opatrnosti při zveřejnění důvěrných informací a dodržení ochrany osobních údajů (GDPR). Výsledky hlasování a jiné přílohy ovšem zveřejníme v nejbližší době.

Aktualizaci listin zajistíme co nejdříve. Závěrka za rok 2016 je hotová a po zprávě auditora se k ní musí vyjádřit dozorčí rada. Finalizujeme ÚZ za rok 2017.

Předběžně hledáme termín pro řádnou VH, která by obě ÚZ projednala, na druhou polovinu června.

Děkujeme za připomínky a nabízíme nahlédnutí do Notářského zápisu v sídle společnosti, po předchozí domluvě.

Přeji pěkný den, Renata Reichmanová