Úvaha k běhům do vrchu a na rovině
návrat na běžecké stránky

Dnes jsem absolvoval několik dalších běhů do vrchu, viz přehled dole, opět v traťových osobácích. Mám spoustu běhů tohoto druhu za sebou, evidentně se to běhá v pohodě, bez větší dlouhodobější únavy, přitom běhy jsou to kvalitní, téměř ve všech segmentech Strava na prvních pěti místech, u prudších běhů i lepší. Jakkoliv jsou tyto běhy kvalitní, tak hlavní důvod, proč nevzniká dlouhodobější únava, bude spočívat v nízké průměrné tepovce jednotlivých běhů, pokud ji tedy srovnám s dříve zjištěným ANP 178. Nad vyšší hodnoty se dostávám jen na relativně krátkou dobu, přitom pak vždy mám minimálně několik km volného cupitání, plus mám toto i v průběhu dne.

Pokud se koukám na výpočet ekvivalentů dle standardních vzorců používaných v laboratořích, vychází z toho, že uvedených 96 km běhů má průměrný ekvivalent 4:01/km, mé výpočty ekvivalentů, získané z regrese, teď neberu v úvahu. Jenže já na dráze ani na silnici zdaleka podobné výkony neběhám. Dlouho jsem si říkal, že je to o psychice, když zlom nastal asi před rokem, ale provedl jsem systematickou analýzu rozložení tempa běhů do kopce, v závislosti na sklonu. V grafu je pěkně vidět, že to vychází na první pohled nečekaně, když sice rychlost se sklonem klesá, ale s menšími sklony jen zanedbatelně, a pokud se jedná o přepočet, ten až do sklonu 15% roste. Teprve u nejvyššíc sklonů klesá, ale tam vidím jeden z důvodů, že tyto byly vždy v terénu, kde se mi neběhá nejlépe, což může rychlost snižovat.


Co to znamená v praxi? Když se dostanu na části, kde je prudší stoupání, běžím dobře, tepy jsou sice vysoké, ale zvládnutelné, ale když jsem na částech rovinatějších, pak zdaleka nedosahuji svého potenciálu, což se mimo jiné projevuje i nizšími tepy. Čím to ale je? Jisté je, že to není tím, že bych to nezvládl udýchat, či že by srdce bylo příliš intenzivně, navíc se toto projevuje v kterékoliv části běhu, ať už je rovinantější část na konci, či naopak úplně na začátku. Vliv psychiky samozřejmě ani tady nelze vyloučit, když vím, že se mi dobře běhá hlavně v prudkých kopcích, jenže toto bych neviděl jako hlavní příčinu. Kde je tedy ta příčina? Prostě nedokážu vyvinout rychlost vyšší než nějakých 12 km/h, na dráze o něco vyšší. Ale proč ji nedokážu vyvinout? No protože se necítím při běhu vyšší rychlostí stabilně, a to ani na cestách, ani na dráze. A proč se necítím stabilně? No, protože běh rychlostí nad 12 km/h už asi vyžaduje prodloužit krok, mít delší letovou fázi.

Teď z jiného pohledu. Běhám dlouhodobě kolem 20 km denně, ale přesto mě nic nebolívá, uběhl jsem už přes 50 000 km a ještě nikdy jsem nebyl zraněný. Čím to asi je? No myslím, že protože mám velmi úsporný, cupitavý krok, bez letové fáze, s minimálními nárazy, podobný "rychlochůzi". Ale proč vlastně nevyvinu delší krok? Asi už jsem si na to zvykl, prostě je to nohám nepříjemné, určitě je to i zkrácenými svaly apod. Jenže přesto, zdá se mi to extrémní. Při pokusech o delší krok se cítím nestabilně, mám pocit, že padám, je to divné. Důvodů může být více, ale jisté je, že toto je rozhodující příčinou, proč běžím na rovině pomaleji. Ano, dá se to nahnat vysokou kadencí, ale tu udržím relativně dost krátko. Ale pořád ještě je záhadou, proč dřív jsem rychle běhat uměl a pak to skončilo, s čím to souvisí? Jistě, mohou za to do určité míry řeči, které vznikly před rokem, a různé stresy, jenže nesouvisí to i s něčím jiným? Samozřejmé, prodělal jsem loni borreliozu, jenže ta by měla vliv na celkovou výkonnost, jenže tu mám dobrou, viz spiroegometrie a hlavně běhy do kopců. Takže co vedlo k té skokové změně a kdy k ní došlo?

Takže uvažujme dál: v srpnu 2016 jsem byl na dovolené v lázních Jeseník, měl jsem i přes prodělanou borreliozu dobrou formu, v lázních jsem měl i příznivé tepy. Běžel jsem pak začátkem září závod v Olomouci, který jsem ale měl špatný, protože jsem si v Jeseníku poškodil boty a běžel jsem v botách ve velmi špatném stavu, navíc jsem byl unavený. Bohužel ale Mizuno Roniny už neprodávali, tak jsem pak navštívil kamaráda Pavla a koupil od něj Salming Race. Nepřišlo mi nic divného, až na to, že jsem už při závodu 21.9.2016 na Morendě měl problémy se stabilitou a i když výkon byl dobrý, bylo tenkrát dost řečí k technice běhu, že to mám až ucupitané. Jenže, já dobře vnímal, že rychlost jinak neudržím, povídání zde. Pak jsem za pár dnů zaběhl výborně běhy do vrchu na Myslivnu, ale přišly Běchovice, kde jsem běžel blbě, prostě jsem nedokázal běžet rychleji, hlavně s kopce, a pak už i chyběla motivace. Po Běchovicích byla nesmyslná diskuse na behej.com, k tomu, jak prý můj výkon byl ostudný, nicméně pak jsem měl slušnou hodinovku na škváře(!) ve Slatiňanech. Všechny ostatní závody byly velmi špatné, paradoxně jsem ale vnímal, že se úplné změnily mé preference, třeba v Ostravě jsem se trápil na silnici, ale cítil se dobře na krátké terénní části, viz povídání. Toto se pak prohlubovalo, problémy s technikou jsem měl i v hale a také na pásu, kde jsem v zimě nedokázal běžet rychleji na rovině, ale měl výborné výkony při vysokých sklonech. Koupil jsem i jiné boty, ale ty se hodily pak spíše do sněhu, běhal jsem závody v podstatě jen v těch Salmingách, postupně i v jiných kouscích.

Letos jsem jeden závod odběhl v Sayonara, jen tak, jako test, byl to závod na 1000m na Morendě, výsledek byl tragický, čas asi 4:19, hlavní problém spočíval v tom, že jsem se do dráhy velmi bořil a cítil jsem se velmi nestabilně. Jinak jsem běhal nadále v Salmingách. Při závodu do vrchu na Černou Horu to bylo extrémní, tam jsem se na částech s mírným klesáním cítil velmi nestabilně, ale do nejprudšího kopce běhal dobře. Kdyź jsem v horách běhal s kopce, bylo to velmi špatné, hlavně na asfaltu, musel jsem opakovaně přibržďovat, tempa byla extrémně pomalá, raději jsem si vícekrát vyběhl na trávu mimo cestu. Do kopce tyto problémy nebyly. Pak ty běhy do vrchu na různých místech, extrémní byl Výhon, do prudkého kopce super, na rovině blbé. Celé mi to bylo dost podezřelé, hlavně proto, že se mi dobře běhalo třeba na štěrku, či na trávě, jen velmi hrbolaté cesty byly nepříjemné. Kdyź mírně sprchlo, tak jsem nedokázal běžet na asfaltové silnici s kopce ani tempo 8:00/km a dokonce mi ujel vlak.

Už někdy v řijnu jsem chtěl koupit další kousek Mizuno Roninů, ze zahraničí, když v ČR už nebyly, ale byl jsem napálen. Tehdy jsem toto zmínil i ve foru, avšak setkal jsem se mimo jiné s výsměchem, že jsem upnutý na jeden typ. Ona to byla pravda, jenže já v tom naběhal naprostou většinu kilometrů, prostě nohy byly přizpůsobeny těmto botám, napřed Ronin 2, pak Ronin 5, měl jsem to nepřetržitě od roku 2011 do roku 2016 a obdobný typ už dřív. A teď najednou přišlo něco jiného ... Jenže jsem i pod dojmem těch keců nevěnoval tomuto úplně pozornost, či na to zapomněl. Všiml jsem si ovšem, že Salmingy mají mnohem menší životnost, dochází vesměs k ulpívání kamenů a pak k proděravění, však se jedná o silniční typ (to byly ale i Roniny). Na druhé straně mi bylo divné, že se v tom běhá dobře v terénu, když přitom v Roninách se mi v terénu běhalo špatně až velmi špatně??? Teprve dnes jsem ale udělal fotografické srovnání obou typů, rozdíly jsou dost velké:

   

Jednak jsem od dvou odborníků zjistil důvod, proč tam ulpívají ty kameny - prostě není mezipodešev dostatečně chráněná podešví, zřejmě z důvodu snahy o úsporu hmotnosti, přičemž je jasné, že jak se tam něco takového dostane, zhoršuje to stabilitu a časem vede i k proděravění. Další věcí je, že tam zcela chybí protiskluzová úprava, na kterou jsem byl tolik zvyklý, jedná se o ty výstupky v přední části boty, a jak nemám úplně dobře vyvinutu techniku běhu přes špičku, docházelo často při delším kroku k podklouznutí, místo abych tam mohl přenést váhu a pořádně se odrazit. Konečně, na základě mailu s kamarádem jsem udělal jiný test, kterým bylo, že jsem zkusil zjistit ohebnost boty, viz foto:


Toto s Roniny udělat nejde, ty mají podrážku tvrdou. Už dříve jsem si na výstavě Kabo všiml na stánku sdružení Naboso, že se jejich minimalistické boty (říkají jim "bosoboty") příliš neliší od těch mých, ale teď vidím, že já vlastně celý rok běhám v "bosobotách". :-) Má to jistě své výhody, včetně větší stability v terénu, naopak Roniny se do terénu nehodily, protože se prostě nepřizpůsobily podkladu, jenže mnohem více jsem cítil jakékoliv nárazy, což nutně vedlo ke zkrácení kroku, zejména s kopce. Když se k tomu přidá nešťastné podkluzování, tak to tento efekt znásobilo. Vše spolu s problémem, že nemám dostatečně silné lýtkové svaly, takže abych byl schopen v tomto uběhnout delší vzdálenost, musí krok být jen krátký, cupitavý, cokoliv rychlejšího vedlo dříve k rychlé únavě nohou a nucenému zpomalení, i když tep byl nízký, později i k nestabilitě, kdyź i z finančních důvodů boty přesluhuji, a zatímco v Roninách jsem si mohl dovolit běhat 3-5 tisíce km s jen ne příliš významnými změnami vlastností, tak tady je situace jiná. Boty vydrží jen kolem 1000 až 1500 km, ale už po několika desítkách až stovkách km mají úplně jiné vlastnosti, i kvůli těm kamínkům, co tam ulpívají, asi i kvůli sedření i tak minimálního vzorku, kdoví? Můj názor je, že jsem poměrně hodně vnímavý k řeči svého těla a naučil jsem se i v těchto botách běhat bezpečně, bez bolestí a zranění, ale přizpůsobila se jim technika běhu, což vedlo mimo jiné i k podstatnému zhoršení na rovině, ale naopak dalšímu zlepšování do prudších kopců, kde mi na rozdíl od dřívějška nevadí ani terénní části ...

Otázkou ovšem je, co teď s tím. Roniny už nejsou a přechod na jiný typ může přinést zase jiné problémy, zejména když v Salmingách teď mám několik tisíc km. Když přijde na věc, ona minimalistická obuv není špatná, a běhá se mi v tom pomalé běhy dobře, pokud tedy neběžím rychleji s kopce (velmi pomalé běhy mi nevadí ani s kopce, ale to běžím klidně i 8-10 minut na km, tedy pomaleji než do kopce), velmi dobře se mi v tom pak běhají běhy do prudšího kopce. Jenže jasné je, že na rovině v tomto dobře nezaběhnu. Sice to trochu připomíná bosoběh, ale jen trochu, při něm mívám mnohem menší podkluzování, pokud tedy se mi nepotí nohy (k tomu se nehodí teď horka) a hlavně vím, že jsem nikdy nedokázal běžet naboso více než několik km, protože pak došlo k zhoršení techniky a k oděrkám či puchýřům. Tady je to asi podobné, akorát nedochází k puchýřům, ale k únavě nohou, a k přirozenému zpomalení, takže v tom odběhám klidné souvisle i maraton, ale nezávodním tempem. Musím se teď rozhodnout, co dál, protože všechna řešení mají i dost rizik a nevýhod. Nakonec, ono to může souviset i s něčím jiným, ale změna bot vedla k mnohem větším změnám, než jsem myslel, protože jsem si nějak nevšiml, co jsem to vlastně koupil, a pak pokles výkonnosti přičítal hlavně psychice, zejména po těch nešťastných kecech, než tomuto. Teď už jsem se ale dostal někam jinam, i psychicky, takže je otázkou, jestli mi nakonec není lépe v těch kopcích, mimo závody, kam se Salmingy hodí, ale pak musím počítat, že nejlepší jsou pro mě kopce s přibližně 15% sklonem (například terénní Myslivna, která má na 1 km průměrný sklon 13,5%) ...

Edit 31.8.2017: Uvidíme, jak to bude dál, nicméně mi to vysvětluje, proč jsem letos měl dobré výsledky při testech na písčitokameninové dráze v Řečkovicích, i když by to mělo být naopak, prostě jsem se tam cítil mnohem stabilněji. Navíc, letos bylo často teplo, na dráze jsem navíc běhával spíše v poledne či popoledni a tartan tak býval obzvlášť měkký. Další věc, prohlédl jsem Mizuno Hitogami a zjistil, proč se mi v nich nikdy neběhalo dobře, i v době, kdy jsem měl superformu, i když se jednalo o nástupce Roninů. Jednak byly měkčí a hlavně mají úpravu podrážky mnohem bližší Salmingu než Roninům, hlavně tam chybějí výstupky v té přední části boty ...

c. rek. datum trat km prev. sklon cas tempo ekv1 ekv2 ekv ekv 2 km ATF TFmax delta TF
0 1 13.8.2011 ern hora 8,6 630 7,3% 0:46:40 0:05:26 0:04:12 0:04:00 0:04:06 0:03:42 171 179 4
0 30.7.2016 Lys hora 8,4 705 8,4% 0:48:14 0:05:45 0:04:15 0:04:05 0:04:10 0:03:46 171 178 6
0 0 9.9.2016 Myslivna tern 1 135 13,5% 0:05:52 0:05:52 0:03:31 0:03:32 0:03:31 0:03:42 179 187 -7
0 1 19.9.2016 Myslivna asfalt 1,45 135 9,3% 0:07:17 0:05:01 0:03:35 0:03:27 0:03:31 0:03:36 168 177 -17
0 21.9.2016 drha 1,609 0 0,0% 0:05:59 0:03:43 0:03:43 0:03:43 0:03:43 0:03:47 176 185 -2
0 1 16.5.2017 Rova studnka 4 210 5,3% 0:19:00 0:04:45 0:03:58 0:03:47 0:03:52 0:03:41 176 185 3
0 1 20.5.2017 Bl-erk 9,5 810 8,5% 0:57:40 0:06:04 0:04:28 0:04:17 0:04:22 0:03:55 159 168 0
1 1 13.7.2017 Chironova 2,01 125 6,2% 0:09:57 0:04:57 0:03:57 0:03:48 0:03:53 0:03:53 170 183 1
2 0 15.7.2017 Rova studnka 4 210 5,3% 0:19:52 0:04:58 0:04:08 0:03:57 0:04:03 0:03:51 154 173 -12
3 17.7.2017 drha 2 0 0,0% 0:08:06 0:04:03 0:04:03 0:04:03 0:04:03 0:04:03 172 182 6
4 19.7.2017 tvrt-Travn 1,82 103 5,7% 0:08:47 0:04:50 0:03:56 0:03:47 0:03:52 0:03:53 168 176 -2
5 21.7.2017 idlochovice-Vhon 1,82 155 8,5% 0:10:23 0:05:42 0:04:08 0:04:02 0:04:05 0:04:07 159 172 -3
6 21.7.2017 Bluina-Vhon 2,45 160 6,5% 0:12:49 0:05:14 0:04:07 0:03:58 0:04:03 0:03:59 173 183 9
7 0 22.7.2017 Myslivna asfalt 1,45 135 9,3% 0:07:50 0:05:24 0:03:49 0:03:43 0:03:46 0:03:51 164 175 -9
8 0 22.7.2017 Myslivna asfalt 1,45 135 9,3% 0:07:59 0:05:30 0:03:53 0:03:47 0:03:50 0:03:55 164 175 -6
9 0 30.7.2017 Dub Trojk 2,26 95 4,2% 0:11:45 0:05:12 0:04:27 0:04:19 0:04:23 0:04:21 166 179 13
10 30.7.2017 Dub Trojk krtk 1,4 85 6,1% 0:07:16 0:05:11 0:04:08 0:04:00 0:04:04 0:04:10 173 182 12
11 0 30.7.2017 Myslivna asfalt 1,45 135 9,3% 0:08:39 0:05:58 0:04:10 0:04:06 0:04:08 0:04:14 173 184 13
12 0 31.7.2017 Chironova 2 125 6,3% 0:10:14 0:05:07 0:04:04 0:03:55 0:04:00 0:04:00 167 183 2
13 31.7.2017 Dub Trojk stedn 1,73 90 5,2% 0:08:51 0:05:07 0:04:13 0:04:05 0:04:09 0:04:12 172 182 13
14 0 1.8.2017 erven kopec 1,03 80 7,8% 0:05:37 0:05:27 0:04:03 0:03:57 0:04:00 0:04:12 160 174 -2
15 0 1.8.2017 Riviera-Myslivna 1,38 165 12,0% 0:08:41 0:06:18 0:03:58 0:03:58 0:03:58 0:04:04 173 187 6
16 0 2.8.2017 Riviera-Myslivna 1,38 165 12,0% 0:08:18 0:06:01 0:03:49 0:03:48 0:03:48 0:03:54 175 184 2
17 0 3.8.2017 Riviera-Myslivna 1,38 165 12,0% 0:08:23 0:06:04 0:03:51 0:03:50 0:03:50 0:03:56 169 182 -3
18 0 4.8.2017 Riviera-Myslivna 1,38 165 12,0% 0:08:15 0:05:59 0:03:48 0:03:46 0:03:47 0:03:53 175 184 1
19 0 4.8.2017 erven kopec 1,03 80 7,8% 0:05:24 0:05:14 0:03:54 0:03:48 0:03:51 0:04:02 164 176 -4
20 0 5.8.2017 ern hora 8,6 630 7,3% 0:51:21 0:05:58 0:04:35 0:04:24 0:04:29 0:04:03 167 179 12
21 1 9.8.2017 Dub Trojk 2,27 95 4,2% 0:11:18 0:04:59 0:04:16 0:04:08 0:04:12 0:04:10 172 183 14
22 0 12.8.2017 Rova studnka 4,01 210 5,2% 0:20:04 0:05:00 0:04:09 0:03:59 0:04:04 0:03:53 154 173 -11
23 0 14.8.2017 Chironova 2,01 125 6,2% 0:10:24 0:05:10 0:04:07 0:03:58 0:04:03 0:04:03 169 179 6
24 14.8.2017 drha 1 0 0,0% 0:04:17 0:04:17 0:04:17 0:04:17 0:04:17 0:04:30 163 170 9
25 0 14.8.2017 erven kopec 1,03 80 7,8% 0:05:16 0:05:07 0:03:50 0:03:43 0:03:46 0:03:57 163 178 -8
26 0 15.8.2017 Myslivna tern 1 135 13,5% 0:06:12 0:06:12 0:03:41 0:03:44 0:03:42 0:03:53 164 175 -13
27 0 15.8.2017 Vrbovec-Kohoutovice 1,86 135 7,3% 0:10:53 0:05:51 0:04:26 0:04:19 0:04:23 0:04:24 154 180 1
28 0 16.8.2017 Vrbovec-Kohoutovice 1,86 135 7,3% 0:10:07 0:05:26 0:04:09 0:04:01 0:04:05 0:04:06 172 185 10
29 0 17.8.2017 Riviera-Travn 3 165 5,5% 0:15:38 0:05:13 0:04:16 0:04:07 0:04:11 0:04:04 164 177 4
30 18.8.2017 Riviera-Rybnick 0,6 40 6,7% 0:02:51 0:04:45 0:03:42 0:03:35 0:03:39 0:03:58 156 167  
31 0 18.8.2017 Riviera-Travn 3 165 5,5% 0:15:44 0:05:15 0:04:18 0:04:08 0:04:13 0:04:06 165 177 6
32 0 19.8.2017 Riviera-Travn 3 165 5,5% 0:15:56 0:05:19 0:04:21 0:04:12 0:04:16 0:04:09 162 172 4
33 0 19.8.2017 Myslivna asfalt 1,45 135 9,3% 0:07:44 0:05:20 0:03:47 0:03:40 0:03:43 0:03:48 164 175 -11
34 0 19.8.2017 erven kopec 1,03 80 7,8% 0:05:08 0:04:59 0:03:44 0:03:37 0:03:41 0:03:51 163 178 -12
35 0 20.8.2017 erven kopec 1,04 80 7,7% 0:05:18 0:05:06 0:03:49 0:03:42 0:03:46 0:03:57 172 180 1
36 0 21.8.2017 erven kopec 1,04 80 7,7% 0:06:05 0:05:51 0:04:20 0:04:15 0:04:17 0:04:30 152 165 -1
37 0 22.8.2017 erven kopec 1,04 80 7,7% 0:05:26 0:05:13 0:03:55 0:03:48 0:03:51 0:04:02 155 166 -12
38 0 22.8.2017 erven kopec 1,04 80 7,7% 0:05:09 0:04:57 0:03:44 0:03:36 0:03:40 0:03:50 170 184 -5
39 0 22.8.2017 erven kopec 1,04 80 7,7% 0:05:03 0:04:51 0:03:40 0:03:32 0:03:36 0:03:46 176 187 -3
40 0 23.8.2017 Chironova 2 125 6,3% 0:10:30 0:05:15 0:04:10 0:04:02 0:04:06 0:04:06 162 175 1
41 0 23.8.2017 Riviera-Myslivna 1,38 165 12,0% 0:08:16 0:05:59 0:03:48 0:03:47 0:03:47 0:03:53 175 184 1
42 0 24.8.2017 Riviera-Travn 3 165 5,5% 0:15:31 0:05:10 0:04:14 0:04:05 0:04:10 0:04:03 164 177 3
43 26.8.2017 Nlepkova-Hobrtenky 2,02 195 9,7% 0:11:55 0:05:54 0:04:06 0:04:01 0:04:03 0:04:03 171 185 7
44 0 28.8.2017 Svn-Travn 2,16 125 5,8% 0:12:01 0:05:34 0:04:28 0:04:21 0:04:24 0:04:23 146 154 -6
45 0 28.8.2017 erven kopec 1,04 80 7,7% 0:05:20 0:05:08 0:03:51 0:03:44 0:03:47 0:03:58 168 177 -2
46 0 29.8.2017 Svn-Travn 2,12 125 5,9% 0:11:25 0:05:23 0:04:19 0:04:11 0:04:15 0:04:14 155 169 -2
47 0 29.8.2017 Vrbovec-Kohoutovice 1,86 135 7,3% 0:09:56 0:05:20 0:04:05 0:03:57 0:04:01 0:04:02 173 186 9
48 0 29.8.2017 Riviera-Myslivna 1,38 165 12,0% 0:08:15 0:05:59 0:03:48 0:03:46 0:03:47 0:03:53 175 184 1
49 0 30.8.2017 Svn-Travn 2,13 125 5,9% 0:11:53 0:05:35 0:04:28 0:04:21 0:04:24 0:04:23 147 160 -5
50 30.8.2017 pamtnk-Kohoutovice 0,59 75 12,7% 0:03:29 0:05:54 0:03:36 0:03:38 0:03:37 0:03:57 164 175  
51 0 30.8.2017 Vrbovec-Kohoutovice 1,86 135 7,3% 0:09:52 0:05:18 0:04:03 0:03:55 0:03:59 0:04:00 174 185 9
52 1 31.8.2017 Svn-Travn 2,09 125 6,0% 0:10:37 0:05:05 0:04:05 0:03:56 0:04:01 0:04:00 171 180 6
53 0 31.8.2017 Vrbovec-Kohoutovice 1,86 135 7,3% 0:09:55 0:05:20 0:04:04 0:03:56 0:04:00 0:04:02 172 182 8
54 0 31.8.2017 Belgn 0,183 20 10,9% 0:00:54 0:04:53 0:03:12 0:03:11 0:03:12 0:03:47 159 176  
55 0 31.8.2017 pamtnk-Kohoutovice 0,62 75 12,1% 0:03:39 0:05:53 0:03:40 0:03:41 0:03:41 0:04:00 169 176  
56 0 1.9.2017 erven kopec 1,04 80 7,7% 0:05:06 0:04:54 0:03:42 0:03:34 0:03:38 0:03:48 167 178 -10
57 0 1.9.2017 Riviera-Travn 3,01 165 5,5% 0:16:31 0:05:29 0:04:29 0:04:20 0:04:24 0:04:17 163 173 10
58 0 1.9.2017 erven kopec 1,04 80 7,7% 0:05:03 0:04:51 0:03:40 0:03:32 0:03:36 0:03:46 167 179 -12
59 1 2.9.2017 erven kopec 1,04 80 7,7% 0:04:59 0:04:47 0:03:37 0:03:29 0:03:33 0:03:43 162 175 -19
60 2.9.2017 Chironova-Bellova 2,01 100 5,0% 0:11:01 0:05:29 0:04:32 0:04:25 0:04:29 0:04:29 141 155 -9
61 1 2.9.2017 pamtnk-Kohoutovice 0,62 75 12,1% 0:03:30 0:05:39 0:03:33 0:03:33 0:03:33 0:03:51 159 168  
62 1 3.9.2017 Riviera-Travn 3,01 165 5,5% 0:15:21 0:05:06 0:04:11 0:04:02 0:04:06 0:03:59 164 177 1
63 0 3.9.2017 erven kopec 1,05 80 7,6% 0:05:37 0:05:21 0:04:00 0:03:54 0:03:57 0:04:08 163 178 -1
64 0 5.9.2017 Vrbovec-Kohoutovice 1,86 135 7,3% 0:09:55 0:05:20 0:04:04 0:03:56 0:04:00 0:04:02 171 184 7
65 0 5.9.2017 Vrbovec-Kohoutovice 1,86 135 7,3% 0:09:57 0:05:21 0:04:05 0:03:57 0:04:01 0:04:02 173 184 9
66 1 5.9.2017 Vrbovec-Kohoutovice 1,86 135 7,3% 0:09:51 0:05:18 0:04:03 0:03:55 0:03:59 0:04:00 174 186 9
67 0 5.9.2017 Vrbovec-Kohoutovice 1,86 135 7,3% 0:10:08 0:05:27 0:04:09 0:04:02 0:04:05 0:04:07 175 185 14
68 6.9.2017 Riviera-Kluchova 1 100 10,0% 0:05:06 0:05:06 0:03:32 0:03:26 0:03:29 0:03:39 175 184 -10
69 6.9.2017 Lipov-Barviova 1,88 105 5,6% 0:10:20 0:05:30 0:04:27 0:04:19 0:04:23 0:04:24 157 168 5
70 0 7.9.2017 Rova studnka 4 210 5,3% 0:20:44 0:05:11 0:04:18 0:04:08 0:04:13 0:04:01 154 173 -6
71 7.9.2017 Rakovec-Ruda 1 100 10,0% 0:05:44 0:05:44 0:03:54 0:03:51 0:03:53 0:04:04 161 170 -7
72 7.9.2017 brna-Kohoutovice 2,79 150 5,4% 0:15:23 0:05:31 0:04:31 0:04:22 0:04:27 0:04:20 160 180 8
73 0 7.9.2017 Svn-Travn 2,12 125 5,9% 0:11:19 0:05:20 0:04:17 0:04:09 0:04:13 0:04:12 162 175 4
74 0 7.9.2017 Myslivna asfalt 1,45 135 9,3% 0:07:48 0:05:23 0:03:48 0:03:42 0:03:45 0:03:50 164 175 -10
75 8.9.2017 Rakovec-Ruda 1 100 10,0% 0:05:23 0:05:23 0:03:42 0:03:37 0:03:39 0:03:50 164 176 -13
76 1 8.9.2017 Riviera-Myslivna 1,38 165 12,0% 0:08:12 0:05:57 0:03:46 0:03:45 0:03:46 0:03:52 170 184 -5
77 0 14.9.2017 Myslivna tern 1 135 13,5% 0:06:15 0:06:15 0:03:42 0:03:46 0:03:44 0:03:55 172 186 -4
78 0 15.9.2017 Myslivna tern 1 135 13,5% 0:06:07 0:06:07 0:03:38 0:03:41 0:03:40 0:03:51 172 182 -7
79 15.9.2017 Kluchova-Lesn-Myslivna 0,97 120 12,4% 0:05:59 0:06:10 0:03:49 0:03:50 0:03:50 0:04:02 175 186 4
80 0 18.9.2017 Myslivna asfalt 1,45 135 9,3% 0:08:46 0:06:03 0:04:13 0:04:09 0:04:11 0:04:17 157 165 -1
81 0 19.9.2017 erven kopec 1,04 80 7,7% 0:05:53 0:05:39 0:04:12 0:04:07 0:04:09 0:04:21 151 161 -6
82 0 19.9.2017 Myslivna asfalt 1,45 135 9,3% 0:08:29 0:05:51 0:04:06 0:04:01 0:04:04 0:04:09 163 174 1
83 0 24.9.2017 Banho 1,16 75 6,5% 0:06:31 0:05:37 0:04:22 0:04:16 0:04:19 0:04:29 160 172 8
84 0 24.9.2017 erven kopec 1,04 80 7,7% 0:06:03 0:05:49 0:04:18 0:04:14 0:04:16 0:04:28 169 181 15
85 25.9.2017 Nlepkova-Hobrtenky (t) 1,95 195 10,0% 0:12:28 0:06:24 0:04:20 0:04:18 0:04:19 0:04:19 166 182 10
86 25.9.2017 Nlepkova-Hobrtenky (t) 1,97 200 10,2% 0:12:21 0:06:16 0:04:14 0:04:11 0:04:13 0:04:13 171 185 12
87 0 25.9.2017 Belgn 0,16 20 12,5% 0:00:51 0:05:19 0:03:15 0:03:18 0:03:16 0:03:54 160 179  
88 0 25.9.2017 pamtnk-Kohoutovice 0,62 75 12,1% 0:03:38 0:05:52 0:03:40 0:03:41 0:03:40 0:03:59 177 185  
89 26.9.2017 Nlepkova-Pod Hobrtenkami 1,94 190 9,8% 0:11:21 0:05:51 0:04:03 0:03:58 0:04:00 0:04:01 172 186 6
90 26.9.2017 Vokova climb 0,56 45 8,0% 0:02:58 0:05:18 0:03:53 0:03:48 0:03:51 0:04:12 171 181  
91 26.9.2017 Nlepkova horn-Pod Hobrtenkami 1,31 145 11,1% 0:07:32 0:05:45 0:03:47 0:03:44 0:03:45 0:03:52 176 187 2
92 0 26.9.2017 Jundrov brna - Hobrtenky 1,25 110 8,8% 0:07:07 0:05:42 0:04:04 0:03:59 0:04:01 0:04:10 176 188 13
93 0 26.9.2017 pamtnk-Kohoutovice 0,62 75 12,1% 0:03:43 0:06:00 0:03:44 0:03:46 0:03:45 0:04:04 176 186  
94 27.9.2017 Nlepkova-Pod Hobrtenkami 1,95 190 9,7% 0:11:37 0:05:57 0:04:07 0:04:02 0:04:05 0:04:05 172 183 9
95 0 27.9.2017 Pod Vrbovcem - Holedn 0,87 160 18,4% 0:06:39 0:07:39 0:03:39 0:04:01 0:03:50 0:04:04 176 186 -2
96 0 27.9.2017 Pod Vrbovcem - Holedn 0,87 160 18,4% 0:06:32 0:07:31 0:03:36 0:03:56 0:03:46 0:04:00 178 191 -3
97 0 27.9.2017 Nlepkova hard 0,55 95 17,3% 0:04:00 0:07:16 0:03:37 0:03:56 0:03:46 0:04:08 175 186  
98 1 30.9.2017 Pod Vrbovcem - Holedn 0,87 160 18,4% 0:06:15 0:07:11 0:03:29 0:03:46 0:03:37 0:03:51 169 182 -18
99 0 30.9.2017 Bezov branka - Holedn 0,95 110 11,6% 0:05:55 0:06:14 0:03:57 0:03:59 0:03:58 0:04:11 168 181 3
100 0 30.9.2017 Bezov branka - Holedn 0,95 110 11,6% 0:05:46 0:06:04 0:03:52 0:03:53 0:03:52 0:04:05 169 182 0
101 1.10.2017 Palackho vrch 0,85 75 8,8% 0:05:08 0:06:02 0:04:15 0:04:13 0:04:14 0:04:30 153 166  
102 4.10.2017 Bystrc - letit 0,73 45 6,2% 0:04:03 0:05:33 0:04:21 0:04:16 0:04:19 0:04:37 161 172  
103 4.10.2017 Palackho vrch 0,915 90 9,8% 0:05:00 0:05:28 0:03:46 0:03:42 0:03:44 0:03:56 177 185 4
104 4.10.2017 Nlepkova-Pod Hobrtenkami 1,96 190 9,7% 0:11:18 0:05:46 0:04:00 0:03:55 0:03:58 0:03:58 180 191 13
105 7.10.2017 Stransk skla 0,32 35 10,9% 0:02:02 0:06:21 0:04:02 0:04:08 0:04:05 0:04:39 159 173  
106 7.10.2017 Stransk skla 0,32 35 10,9% 0:02:01 0:06:18 0:04:01 0:04:06 0:04:04 0:04:37 165 179  
107 7.10.2017 Stransk skla 0,46 47 10,2% 0:02:34 0:05:35 0:03:44 0:03:43 0:03:44 0:04:08 172 183  
108 7.10.2017 Stransk skla 0,46 47 10,2% 0:02:27 0:05:20 0:03:36 0:03:33 0:03:34 0:03:58 176 184  
109 8.10.2017 Stransk skla 0,45 47 10,4% 0:02:23 0:05:18 0:03:33 0:03:30 0:03:32 0:03:55 165 175  
110 0 10.10.2017 Dub Trojk 2,27 95 4,2% 0:12:20 0:05:26 0:04:39 0:04:31 0:04:35 0:04:32 164 177 16
111 1 10.10.2017 Jundrov brna - Hobrtenky 1,26 110 8,7% 0:07:02 0:05:35 0:04:00 0:03:55 0:03:58 0:04:05 171 183 6
112 11.10.2017 Mokr Hora - Sobice 2,39 125 5,2% 0:12:40 0:05:18 0:04:22 0:04:14 0:04:18 0:04:15 168 176 12
113 12.10.2017 Bosonohy Hotick - Pavlovsk 3,06 140 4,6% 0:17:14 0:05:38 0:04:45 0:04:37 0:04:41 0:04:32 153 172 6
114 0 13.10.2017 Kamenn vrch 0,73 80 11,0% 0:04:48 0:06:35 0:04:13 0:04:17 0:04:15 0:04:34 154 167  
115 0 13.10.2017 Banho 1,15 75 6,5% 0:06:36 0:05:44 0:04:27 0:04:21 0:04:24 0:04:35 157 168  
116 0 13.10.2017 Kamenn vrch 0,73 80 11,0% 0:04:39 0:06:22 0:04:06 0:04:09 0:04:08 0:04:26 156 168  
117 0 14.10.2017 Kamenn vrch 0,73 80 11,0% 0:04:28 0:06:07 0:03:58 0:03:59 0:03:58 0:04:16 161 172  
118 16.10.2017 Smejkalova-Barviova 1,18 110 9,3% 0:07:18 0:06:11 0:04:17 0:04:15 0:04:16 0:04:26 156 172 1
119 1 16.10.2017 Kamenn vrch 0,73 80 11,0% 0:04:21 0:05:58 0:03:53 0:03:53 0:03:53 0:04:10 164 180  
120 0 17.10.2017 erven kopec 1,04 80 7,7% 0:05:19 0:05:07 0:03:50 0:03:43 0:03:47 0:03:57 163 177 -8
121 0 17.10.2017 erven kopec 1,04 80 7,7% 0:05:16 0:05:04 0:03:48 0:03:41 0:03:45 0:03:55 175 186 3
122 0 18.10.2017 Kamenn vrch 0,73 80 11,0% 0:04:21 0:05:58 0:03:53 0:03:53 0:03:53 0:04:10 164 173  
123 0 19.10.2017 erven kopec vyhldka 0,76 75 9,9% 0:04:33 0:05:59 0:04:03 0:04:02 0:04:03 0:04:20 167 178  
124 19.10.2017 Mokr Hora - Sobice 2,41 125 5,2% 0:12:25 0:05:09 0:04:16 0:04:07 0:04:11 0:04:08 172 182 13
125 1 21.10.2017 erven kopec vyhldka 0,76 75 9,9% 0:04:10 0:05:29 0:03:45 0:03:42 0:03:44 0:03:59 173 183  
126 21.10.2017 Kluchova-Myslivna 0,57 100 17,5% 0:03:56 0:06:54 0:03:27 0:03:42 0:03:34 0:03:54 175 185  
127 0 21.10.2017 Myslivna tern 1 135 13,5% 0:06:29 0:06:29 0:03:49 0:03:54 0:03:52 0:04:03 178 186 7
128 0 21.10.2017 erven kopec 1,05 80 7,6% 0:06:01 0:05:44 0:04:16 0:04:11 0:04:13 0:04:25 156 172 1
129 0 25.10.2017 erven kopec vyhldka 0,76 75 9,9% 0:04:14 0:05:34 0:03:49 0:03:46 0:03:47 0:04:03 171 180  
130 0 25.10.2017 Kamenn vrch 0,73 80 11,0% 0:04:59 0:06:50 0:04:21 0:04:27 0:04:24 0:04:43 154 164  
131 0 26.10.2017 Kamenn vrch 0,73 80 11,0% 0:04:28 0:06:07 0:03:58 0:03:59 0:03:58 0:04:16 163 177  
132 0 28.10.2017 Pod Vrbovcem - Holedn 0,87 160 18,4% 0:06:20 0:07:17 0:03:31 0:03:49 0:03:40 0:03:53 166 176 -19
133 1 28.10.2017 Bezov branka - Holedn 0,95 110 11,6% 0:05:42 0:06:00 0:03:50 0:03:50 0:03:50 0:04:02 172 178 2
134 1 28.10.2017 Nlepkova hard 0,55 95 17,3% 0:03:41 0:06:42 0:03:24 0:03:37 0:03:30 0:03:50 173 181  
135 28.10.2017 sprint Bystrck 0,18 30 16,7% 0:00:55 0:05:06 0:02:45 0:02:48 0:02:46 0:03:17 163 177  
136 28.10.2017 sprint Bystrck 0,19 30 15,8% 0:01:00 0:05:16 0:02:54 0:02:58 0:02:56 0:03:27 165 177  
137 0 28.10.2017 Kamenn vrch 0,73 80 11,0% 0:04:24 0:06:01 0:03:55 0:03:55 0:03:55 0:04:12 171 178  
138 1 29.10.2017 Banho 1,14 75 6,6% 0:06:29 0:05:41 0:04:24 0:04:19 0:04:21 0:04:32 162 176 11
139 30.10.2017 Svn-Albert 0,62 40 6,5% 0:03:26 0:05:32 0:04:17 0:04:13 0:04:15 0:04:37 156 172  
140 31.10.2017 str na Lesnou 0,89 85 9,6% 0:05:45 0:06:28 0:04:24 0:04:24 0:04:24 0:04:39 161 173  
141 0 31.10.2017 Anthropos - Bellova 3,7 200 5,4% 0:20:35 0:05:34 0:04:33 0:04:24 0:04:29 0:04:18 165 172 13
142 0 1.11.2017 Svn-Petra Kivky 0,53 50 9,4% 0:02:38 0:04:58 0:03:29 0:03:24 0:03:27 0:03:47 160 179  
143 1 1.11.2017 Anthropos - Bellova 3,69 200 5,4% 0:19:54 0:05:24 0:04:26 0:04:16 0:04:21 0:04:10 172 180 16
144 1 3.11.2017 sprint Hobrtenky 0,23 28 12,2% 0:01:11 0:05:09 0:03:13 0:03:13 0:03:13 0:03:45 150 172  
145 0 3.11.2017 sprint Hobrtenky 0,23 28 12,2% 0:01:14 0:05:22 0:03:20 0:03:22 0:03:21 0:03:54 156 177  
146 4.11.2017 Podzimn - Hdy 2,98 195 6,5% 0:16:36 0:05:34 0:04:22 0:04:14 0:04:18 0:04:11 172 185 15
147 4.11.2017 U malomickho ndra - Hdy 1,67 200 12,0% 0:11:47 0:07:03 0:04:23 0:04:27 0:04:25 0:04:28 177 187 23
148 0 5.11.2017 Dub Trojk 2,29 95 4,1% 0:11:28 0:05:00 0:04:18 0:04:10 0:04:14 0:04:12 167 178 10
149 7.11.2017 Podzimn - Hdy 2,07 195 9,4% 0:12:43 0:06:09 0:04:17 0:04:13 0:04:15 0:04:14 169 181 11
150 0 8.11.2017 Kamenn vrch 0,73 80 11,0% 0:04:29 0:06:08 0:03:59 0:04:00 0:03:59 0:04:17 163 172  
151 9.11.2017 Vinohrady - erven kopec vyhl. 1,08 75 6,9% 0:06:08 0:05:41 0:04:20 0:04:15 0:04:17 0:04:29 167 178 14
152 10.11.2017 Vinohrady - erven kopec nad vyhl. 1,34 90 6,7% 0:07:41 0:05:44 0:04:25 0:04:19 0:04:22 0:04:30 165 177 14
153 10.11.2017 Kluchova-Lesn-Myslivna 1,05 115 11,0% 0:06:15 0:05:57 0:03:54 0:03:53 0:03:53 0:04:04 169 180 1
154 0 11.11.2017 Kamenn vrch 0,73 80 11,0% 0:05:05 0:06:58 0:04:26 0:04:32 0:04:29 0:04:49 147 163  
155 11.11.2017 Zoubkova sprint climb del 0,59 80 13,6% 0:03:34 0:06:03 0:03:34 0:03:38 0:03:36 0:03:55 161 171  
156 11.11.2017 Lesn-Myslivna 0,84 105 12,5% 0:05:02 0:06:00 0:03:42 0:03:43 0:03:42 0:03:56 169 175  
157 13.11.2017 Spka 0,36 30 8,3% 0:01:57 0:05:25 0:03:53 0:03:51 0:03:52 0:04:22 144 161  
158 13.11.2017 Podhj 0,52 50 9,6% 0:02:58 0:05:42 0:03:54 0:03:53 0:03:54 0:04:17 168 188 4
159 14.11.2017 pod Hobrtenkami tern 0,34 37 10,9% 0:02:07 0:06:14 0:03:59 0:04:04 0:04:01 0:04:33 156 168  
160 0 14.11.2017 pod Hobrtenkami asfalt 0,31 22 7,1% 0:01:31 0:04:54 0:03:43 0:03:38 0:03:40 0:04:11 163 181  
161 0 14.11.2017 pod Hobrtenkami asfalt 0,3 23 7,7% 0:01:21 0:04:30 0:03:22 0:03:17 0:03:20 0:03:48 169 183  
162 14.11.2017 Slunen-Travn 2,2 92 4,2% 0:11:52 0:05:24 0:04:37 0:04:29 0:04:33 0:04:31 156 172 7
163 14.11.2017 Adamcova - Vejrostova zahrady 1,35 52 3,9% 0:07:14 0:05:21 0:04:37 0:04:31 0:04:34 0:04:42 151 169 5
164 1 14.11.2017 Chvalovka climb 0,75 70 9,3% 0:03:56 0:05:15 0:03:41 0:03:36 0:03:39 0:03:54 169 177 -6
165 0 15.11.2017 Svn-Petra Kivky 0,53 50 9,4% 0:02:41 0:05:04 0:03:33 0:03:28 0:03:30 0:03:51 155 164  
166 0 16.11.2017 Svn-Petra Kivky 0,53 50 9,4% 0:02:47 0:05:15 0:03:39 0:03:36 0:03:38 0:03:59 163 173  
167 17.11.2017 Popvky - Masarykv okruh 3,15 145 4,6% 0:17:14 0:05:28 0:04:37 0:04:28 0:04:33 0:04:24 162 176 12
168 0 17.11.2017 U Huberta climb 1,29 75 5,8% 0:06:31 0:05:03 0:04:04 0:03:56 0:04:00 0:04:08 170 189 7
169 0 17.11.2017 Chvalovka climb 0,75 70 9,3% 0:03:57 0:05:16 0:03:42 0:03:37 0:03:40 0:03:55 173 183  
170 1 18.11.2017 Svn-Petra Kivky 0,53 50 9,4% 0:02:35 0:04:52 0:03:26 0:03:20 0:03:23 0:03:43 163 175  
171 0 18.11.2017 Kamenn vrch 0,73 80 11,0% 0:04:47 0:06:33 0:04:12 0:04:16 0:04:14 0:04:33 170 179  
172 1 18.11.2017 pod Hobrtenkami asfalt 0,3 23 7,7% 0:01:21 0:04:30 0:03:22 0:03:17 0:03:20 0:03:48 164 176  
173 0 18.11.2017 sprint Hobrtenky 0,24 28 11,7% 0:01:20 0:05:33 0:03:30 0:03:32 0:03:31 0:04:05 164 181  
174 1 18.11.2017 Belgn 0,18 20 11,1% 0:00:51 0:04:43 0:03:06 0:03:04 0:03:05 0:03:39 159 178  
175 0 18.11.2017 Dub Trojk 2,26 95 4,2% 0:11:27 0:05:04 0:04:21 0:04:13 0:04:17 0:04:14 170 179 14
176 18.11.2017 Zoubkova sprint climb 0,43 75 17,4% 0:03:03 0:07:06 0:03:30 0:03:49 0:03:40 0:04:05 165 174  
177 1 18.11.2017 Svn-Travn 2,12 125 5,9% 0:11:11 0:05:17 0:04:14 0:04:06 0:04:10 0:04:09 170 185 11
178 1 18.11.2017 U Huberta climb 1,29 75 5,8% 0:06:18 0:04:53 0:03:57 0:03:49 0:03:53 0:04:00 176 182 9
179 0 18.11.2017 Chvalovka climb 0,75 70 9,3% 0:04:05 0:05:27 0:03:48 0:03:44 0:03:46 0:04:03 173 180 3
180 0 20.11.2017 Banho climb 0,33 33 10,0% 0:01:42 0:05:09 0:03:30 0:03:28 0:03:29 0:03:57 162 174  
181 0 20.11.2017 Riviera-Travn 3,01 165 5,5% 0:16:01 0:05:19 0:04:21 0:04:12 0:04:17 0:04:09 162 179 5
182 1 20.11.2017 Banho climb 0,38 36 9,5% 0:01:48 0:04:44 0:03:19 0:03:14 0:03:17 0:03:41 160 173  
183 0 20.11.2017 Travn climb short 0,21 20 9,5% 0:01:04 0:05:05 0:03:29 0:03:28 0:03:29 0:04:04 148 172  
184 0 20.11.2017 Travn climb short 0,21 20 9,5% 0:00:58 0:04:36 0:03:13 0:03:09 0:03:11 0:03:43 152 176  
185 0 21.11.2017 Riviera-Travn 3,01 165 5,5% 0:15:47 0:05:15 0:04:18 0:04:09 0:04:13 0:04:06 162 180 3
186 0 21.11.2017 erven kopec 1,04 80 7,7% 0:05:08 0:04:56 0:03:43 0:03:35 0:03:39 0:03:50 165 182 -11
187 1 22.11.2017 Travn climb short 0,21 20 9,5% 0:00:56 0:04:27 0:03:07 0:03:02 0:03:04 0:03:36 156 175  
188 0 22.11.2017 pod Hobrtenkami asfalt 0,3 23 7,7% 0:01:23 0:04:37 0:03:27 0:03:21 0:03:24 0:03:53 165 176  
189 0 22.11.2017 pod Hobrtenkami asfalt 0,3 23 7,7% 0:01:24 0:04:40 0:03:29 0:03:24 0:03:26 0:03:56 170 181  
190 0 22.11.2017 Nlepkova sprint 0,16 26 16,3% 0:00:53 0:05:31 0:02:57 0:03:04 0:03:00 0:03:35 151 171  
191 0 22.11.2017 Tyrovo nvr sprint 0,08 18 22,5% 0:00:33 0:06:53 0:02:47 0:03:15 0:03:01 0:03:47 135 163  
192 0 22.11.2017 Tyrovo nvr sprint 0,08 18 22,5% 0:00:30 0:06:15 0:02:36 0:02:57 0:02:47 0:03:29 144 172  
193 1 22.11.2017 Tyrovo nvr sprint 0,08 18 22,5% 0:00:29 0:06:02 0:02:32 0:02:52 0:02:42 0:03:23 147 174  
194 0 22.11.2017 Riviera-Rybnick 0,6 40 6,7% 0:02:54 0:04:50 0:03:45 0:03:39 0:03:42 0:04:02 167 178  
195 23.11.2017 Travn climb middle 0,4 29 7,3% 0:01:56 0:04:50 0:03:40 0:03:34 0:03:37 0:04:03 145 167  
196 23.11.2017 Travn 0,62 48 7,7% 0:03:04 0:04:57 0:03:42 0:03:36 0:03:39 0:03:57 155 170  
197 1 23.11.2017 Travn climb 0,72 57 7,9% 0:03:31 0:04:53 0:03:38 0:03:32 0:03:35 0:03:51 163 171 -15
198 0 23.11.2017 Travn climb 0,72 57 7,9% 0:03:39 0:05:04 0:03:45 0:03:39 0:03:42 0:03:59 172 181 0
199 0 23.11.2017 Travn climb 0,72 57 7,9% 0:03:44 0:05:11 0:03:50 0:03:44 0:03:47 0:04:04 172 183 3
200 0 23.11.2017 Travn climb 0,72 57 7,9% 0:03:44 0:05:10 0:03:50 0:03:44 0:03:47 0:04:04 171 181 2
201 0 23.11.2017 Travn climb 0,72 57 7,9% 0:03:43 0:05:09 0:03:49 0:03:43 0:03:46 0:04:03 170 178 1
202 0 23.11.2017 Travn climb 0,72 57 7,9% 0:03:45 0:05:12 0:03:51 0:03:45 0:03:48 0:04:05 169 177 1
203 0 23.11.2017 Travn climb 0,72 57 7,9% 0:03:47 0:05:15 0:03:53 0:03:47 0:03:50 0:04:07 168 177 1
204 0 24.11.2017 pod Hobrtenkami asfalt 0,3 23 7,7% 0:01:31 0:05:03 0:03:44 0:03:41 0:03:43 0:04:14 134 156  
205 0 24.11.2017 pod Hobrtenkami asfalt 0,3 23 7,7% 0:01:28 0:04:53 0:03:38 0:03:34 0:03:36 0:04:06 148 165  
206 24.11.2017 Jundrov brna - nad Hobrtenkami 1,4 110 7,9% 0:07:51 0:05:36 0:04:09 0:04:03 0:04:06 0:04:13 160 171 0
207 0 25.11.2017 pod Hobrtenkami asfalt 0,3 23 7,7% 0:01:25 0:04:43 0:03:31 0:03:26 0:03:29 0:03:58 163 177  
208 1 25.11.2017 k Hobrtenkm climb 1 95 9,5% 0:05:23 0:05:23 0:03:46 0:03:41 0:03:43 0:03:54 163 177 -11
209 25.11.2017 Albert-Travn 1,47 82 5,6% 0:07:28 0:05:05 0:04:08 0:04:00 0:04:04 0:04:09 164 172 3
210 0 25.11.2017 Travn climb short 0,21 20 9,5% 0:01:00 0:04:46 0:03:18 0:03:15 0:03:17 0:03:50 159 172  
211 26.11.2017 Adamov - tchov 2,32 215 9,3% 0:13:34 0:05:51 0:04:08 0:04:02 0:04:05 0:04:02 169 178 6
212 26.11.2017 pod tchovem 0,47 37 7,9% 0:02:19 0:04:56 0:03:39 0:03:34 0:03:36 0:04:00 158 166  
213 0 26.11.2017 Oen 0,62 50 8,1% 0:03:09 0:05:05 0:03:44 0:03:39 0:03:42 0:04:01 159 169  
214 1 26.11.2017 Oen od zastvky 0,64 50 7,8% 0:03:11 0:04:58 0:03:42 0:03:36 0:03:39 0:03:57 161 173  
215 1 27.11.2017 Adamov - nad tchovem 2,92 270 9,2% 0:16:15 0:05:34 0:03:58 0:03:50 0:03:54 0:03:48 169 177 -2
216 0 28.11.2017 Prumperk 0,38 36 9,5% 0:01:52 0:04:55 0:03:26 0:03:22 0:03:24 0:03:49 146 160  
217 1 28.11.2017 Prumperk 0,37 36 9,7% 0:01:45 0:04:44 0:03:17 0:03:12 0:03:15 0:03:39 168 189  
218 0 29.11.2017 Myslivna asfalt 1,45 135 9,3% 0:07:47 0:05:22 0:03:48 0:03:41 0:03:45 0:03:50 162 177 -12
celkem 13.7.2017-31.8.2017 100,63 7038 7,0% 9:00:27 0:05:22   0:04:01   0:04:02 166 178 1
celkem 1.9.2017-30.9.2017 63,38 5490 8,7% 5:59:44 0:05:41   0:04:00   0:04:04 167 179 0
celkem 1.10.2017-31.10.2017 42,10 3556 8,4% 4:02:49 0:05:46   0:04:06   0:04:13 165 177 5
celkem od 1.11.2017 71,47 5409 7,6% 6:27:08 0:05:25   0:03:58   0:04:02 162 176 4